Atiker

atiker otogaz dönüşümü 

LPG DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ

Atiker LPG(Likit Petrol Gas) dönüşüm sistemlerinde 1970 yılından günümüze tüm karbüratörlü ve enjeksiyonlu araçlara otogaz dönüşüm kiti üretmektedir. Atiker otogaz dönüşüm kitleri arasında en çok tercih edilen kitler Atiker Grand ve Atiker Gold tur. LPG dönüşüm sistemi atiker gaz beyni,lpg filtresi, lpg regülatörü, otogaz enjektörleri, benzin ve otogaz geçiş düğmesi, LPG şamandırası ve LPG tankından oluşur.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Otogaz dönüşümü yaptırırken dikkat edilmesi gereken ilk aşama atiker lpg dönüşümü yapılacak istasyonun atiker bayisi olmasıdır. Atiker sistemlerini bayilerden daha uygun fiyata yapan yerlere aldanılmamalıdır. Otogaz dönüşüm işlemi sırasında yapılacak hatalı bir işlem aracınızın motoruna yada elektronik aksamına ciddi zararlar verebilir. ŞAFAK OTOGAZ MÜHENDİSLİK 1996 yılından bu yana profesyonel LPG dönüşüm hizmeti vermektedir.

Otogaz dönüşümü sonrası çıkabilecek tüm sorunlara karşı orijinal atiker lpg sistemi yedek parçaları firmamızda satışı ve motajı yapılmaktadır. Aracınız ister sıralı ister karbüratörlü sistem olsun tüm araçların yedek parçaları bulunmaktadır.

Atiker LPG dönüşüm sistemleri uygulanırken TÜVTÜRK standartlarına uygun biçimde montajı gerçekleştirilir ve mühendislerimiz tarafından projelendirilir.


GARANTİ VE BAYİİ İLETİŞİM

Atiker otogaz sistemlerinin tümü üretici hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Servisimiz Atikerin bayisi olduğu için taktırdığınız dönüşüm kitinin garantisi Türkiye’nin her noktasındaki atiker bayiilerinde hiçbir fiyatlandırma olmaksızın geçerlidir.

Atiker Gold ,Grand ve Atiker’in diğer ürünleri hakkında 0541 324 16 40 nolu numaradan arayabilir yada İletişim sayfamızdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Etiketler
atiker tüp beyni,atiker yedek parça,otogaz regülatör fiyatları,lpg yedek parça fiyatları,atiker sıralı sistem,atiker yedek parça fiyat listesi,atiker sıralı lpg beyni fiyatları,sıvı sistem lpg fiyatları,atiker gold fiyatları,atiker grand,atiker enjektör
scroll up
WhatsApp Destek