Atiker Gold

Atiker-gold-fiyat

ATİKER GOLD DÖNÜŞÜM SİSTEMİ'NİN ÖZELLİKLERİ

           Atiker GOLD güçlü regülatörü ve hızlı enjektörleri ile ön plana çıkan bir üründür. Yüksek basınca sahip regülatör turbolu araçlarda dahi rahatlıkla tercih edilebilir. Enjektör hızı benzin enjektörlerinin hızına eşdeğer olan enjektörleri sayesinde hem benzin kadar performanslı hemde yüksek tasarruf oranlı bir ürün olmasını sağlıyor. 1.8Ω elektriksel direnci sayesinde 0,9 ms gibi önemli bir enjektör açma hızına sahiptir, bu hız aracınızı tam performans ile kullanmanızı sağlamaktadır.Regülatörü farklı kılan özelliklerinden diğerleri, alüminyum gövdeli olması sayesinde hızlı ısınıp geç soğumakta ve LPG için ideal bir ortam sağlamakta, 80kw lık sıtandart regülatörde dahi 110 beygire kadar rahatlıkla performans vermekte, 220kw lık Süper regülatör seçimi ile 300bg araçlarda dahi rahatlıkla tercih edilebilmekte.İtalyan AEB firması tarafından üretilen ecusu OBD teknoloji ile donatılmış olup anlık verilere göre sürekli düzeltme ve ayar yapan %10 açma ve kısabilme özelliğine sahip olması sayesinde maksimum tasarruf, maksimum performans ve uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır.Muadilleri ile performans olarak eşdeğer olmasına karşın parça fiyatı olarak daha ucuzdur.

Atiker'in amiral gemisi GOLD kit yüksek devir kullanılan araçlarda ve enjeksiyon süresi kısa olan araçlar için benzersiz bir üründür.

Etiketler
atiker,atiker-gold,atiker-otogaz,atiker-gold-donusum,atiker-lpg-gold,atiker-gold-montaj,atiker-otogaz-donusum,atiker-otogaz-montaj,atiker-donusum-fiyat,atiker-gold-fiyat,atiker-gold-montaj-fiyat
scroll up
WhatsApp Destek