Hakkımızda1996 yılında LPG li araç kullanımının resmiyet kazanması ile birlikte sektördeki yerini alan firmamız ASIM ŞAFAK tarafından kurulmuştur ve aralıksız olarak hizmetlerine devam etmektedir. 1996 yılından 2017 yılına kadar 65 000 in üzerinde montaj yapmıştır. Servisimizin yıllık dönüşüm miktarı ortalama 1500 araç seviyelerindedir. ATİKER, PRİNS, BRC, LOVATO, ROMANO, AKL, GASİTALY, ALDESA, MİMGAS, KME markalarının yetkili servisi olan firmamız LPG montaj hizmeti, bakım hizmeti, arıza tespiti ve çözümü, sızdırmazlık kontrolü, araç tadilat ve projelendirme konularında hizmet vermektedir.

Servis kalitesi usta kalitesiyle ölçülür düşüncesiyle çalışma arkadaşlarımızı konusunda uzman, sertifikalı ve eğitimlerini eksiksiz tamamlamış ustalardan oluşturduk. Sektördeki gelişmeleri ve gelişen teknolojiyi yakından takip ediyoruz ve bu doğrultuda sürekli teknolojinin ulaştığı son noktada hizmet etmekteyiz.

TSE, İSO9001, VE MARKALARIN yetki belgelerine sahip olan firmamız Otogaz Dönüşümcüleri Derneği kurucusu ve İTO 34. komite başkan vekili ASIM ŞAFAK tarafından yönetilmeye devam etmektedir.

Tasarruflarınız sizin Temiz çevre çocuklarımızın olsun.

Vizyonumuz,

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti, başarı gibi kavramların karşılığında ŞAFAK OTOGAZ adının telaffuz edilmesini sağlamak.

Misyonumuz,

Kalite seviyelerinin en üst noktasında sağlanan hizmeti en uygun fiyat da sunmak. Hizmet verdiğimiz sektörde, teknolojinin getirdiği tüm imkânları uygulayan, bununla birlikte ihtiyaçları anlamaya, doğru çözümler üretmeye, memnuniyete dayalı ve mutlaka başarmayı hedefler biçimde çalışmaktır.

Değerlerimiz,

• İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız.
• Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz.
• Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz.

Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.

scroll up