BRC LPG DÖNÜŞÜMÜ

BRC LPG sistemleri yüksek performanslı ve tasarruflu bir otogaz dönüşüm  kiti olmasıyla ün yapmıştır. Bu sebeple genellikle taksi için kullanılan araçların 1 numaralı tercihidir. Sistemde kullanılan otogaz boruları pvc özelliğe sahip olmasıyla diğer sistemlerden hem daha güvenli hem de daha estetik bir yapıya sahiptir. BRC otogaz sistemi montajında uyumlu olan araçlar için dolun ağızı benzin dolum kapağının içerisine monte edilerek hem aracın LPG dolumu daha kolay hem de şık bir görünüme sahip olarak aracınızın tamponuna  delik açmaya gerek kalmadan uygulanır. BRC’nin en yeni ve en çok tercih edilen ürünü sequent 32 dir. BRC LPG sistemleri fiyatlarına peşin fiyatına tüm kredi kartlarına  9 taksit imkanı sunulmaktadır.

ŞAFAK OTOGAZ MÜHENDİSLİK  olarak 4.Levent Sanayi sitesindeki servisimizde BRC dönüşüm kitinin orijinal ürünlerini üreticinin sunmuş olduğu montaj projesine uygun olarak montajı yapıldıktan sonra üreticinin her araca özel olarak hazırlamış olduğu ECU yazılımı yüklenerek performans testi yapıldıktan sonra müşteriye aracı teslim edilir.

Şafak Otogaz Dönüşüm Merkezi

Bizimle iletişime geçin, yüksek eğitimli teknisyen ekimizin size LPG Dönüşüm, Egzoz emisyon testi, LPG arıza tespiti ve tamiri de dahil olmak üzere en iyi hizmetini sunmasına izin verin.

LPG Dönüşüm

80 binin üzerinde LPG Dönüşümü yapmış tecrübeli ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Egzoz Emisyon

Aracınızın iki yıllık resmi genel muayenesi ve egzoz emisyon testi işlemleri yapılır.

LPG Kontrolleri

Tüm markaların LPG kitlerinin bakımları ve arıza tespit işlemleri.

LPG Dönüşüm ve Egzoz Emisyon İhtiyaçlarına Yardım İçin Buradayız

Whatsapp Mesaj
Whatsapp Mesaj
Merhaba,
Yardıma mı ihtiyacın var?