1996 yılında LPG’li araç kullanımının resmiyet kazanmasının ardından Asım Şafak tarafından kurularak otogaz dönüşüm sektöründeki yerini alan Şafak Otogaz, Atiker, Prins, BRC, Lovato, Romano, AKL, Gasitaly, Aldesa, Mimgas ve KME markalarının yetkili servisidir.

LPG montajı ve bakımı, arıza tespiti ve çözümü, sızdırmazlık kontrolü ve sızdırmazlık raporu, araç tadilat ve projelendirme konularında hizmet veren Şafak Otogaz, kurulduğu günden bugüne 80.000’in üzerinde otogaz montajına imza atmış, yıllık dönüşüm miktarını ise minimum 3.000 araç seviyelerinde tutarak sektördeki liderliğini kanıtlamıştır.

“Servis kalitesi usta kalitesiyle ölçülür” mottosuyla, konusunda uzman, sertifikalı ve otogaz dönüşümü konusunda eğitimli ustalardan oluşan ekibiyle öne çıkan Şafak Otogaz, sürekli yeni bir gelişmenin yaşandığı sıralı otogaz sistemleri alanında tüm gelişmeleri yakından takip ederek, ekibini yeni eğitimlerle sektörün en iyileri olmaları yolunda desteklemektedir.

Şafak Otogaz, ustalarının deneyimi ve uzmanlığının yanında, her türlü teknolojik ekipmanla ve en güncel yazılımlarla donatılmış olan servislerinde teknoloji odaklı, hata payını minimize eden, sürekli öğrenen ve gelişen, yenilikçi bir anlayışla hizmet vermektedir.

TSE ve ISO 9001 sertifikalarına ve iş birliği yaptığı markaların yetki belgelerine sahip olan Şafak Otogaz, Otogaz Dönüşümcüleri Derneği kurucusu ve İTO 34. komite başkan vekili Asım Şafak yönetiminde, müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan, etik değerlere bağlı, kalite ve güvenlikten ödün vermeyen bir anlayışla bağlı olduğu sektörü başarılı bir şekilde temsil etmeye devam etmektedir.

“Tasarruflarınız sizin, temiz çevre çocuklarımızın olsun.”

Güven

İşlerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.

Hız

Profesyonel hizmet anlayışının yanı sıra işleriniz en hızlı şekilde işleme alınır.

Memnuniyet

Müşteri odaklı bakış açımız ile %100 memnuniyetinizi önemser, kendimizi sürekli geliştiririz.

Vizyon

  • İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız.
  • Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getirir, sonuçları şeffaf bir biçimde paylaşırız.
  • Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz.

Misyon

Misyonumuz, kalite seviyelerinin en üst noktasında sağlanan hizmeti en uygun fiyatla sunmak, hizmet verdiğimiz sektörde teknolojinin getirdiği tüm imkânları uygulamak, ihtiyaçları anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete odaklanmak ve mutlaka başarıyı hedefleyerek çalışmaktır.

LPG Dönüşüm ve Egzoz Emisyon İhtiyaçlarına Yardım İçin Buradayız

Whatsapp Mesaj
Whatsapp Mesaj
Merhaba,
Yardıma mı ihtiyacın var?